Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NEDODIRLJIVA SHIFFRIN PONOVO POMELA KONKURENCIJU: /

Amerikanka došla do 13. ovosezonske pobjede u Mariboru

Američka skijašica Mikaela Shiffrin pobjednica je slaloma voženog u slovenskom Mariboru

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Amerikanka Mikaela Shiffrin pobjednica je slaloma skijašica za Svjetski kup voženog u subotu na mariborskom Pohorju, ona je do svoje već šeste slalomske, a 13. ovosezonske pobjede u Svjetskom kupu stigla sa 77 stotinki prednosti u odnosu na drugu Šveđanku Annu Swenn Larsson odnosno 1.15 sekundi ispred treće Švicarke Wendy Holdener.

Za Shiffrin je ovo 38. slalomska pobjeda u karijeri, a treća koju je ostvarila na Pohorju, dok je broj pobjeda u Svjetskom kupu u svim disciplinama sada povećala na 56. Sjajna je Amerikanka u petak u Mariboru podijelila veleslalomsku pobjedu sa Slovakinjom Petrom Vlhovom.

Jedina hrvatska predstavnica Andrea Komšić nije se kvalificirala za drugu vožnju, ona je sa 5.55 sekundi zaostatka zauzela 43. mjesto u prvoj vožnji. Utrka u Mariboru posljednja je utrka Svjetskog kupa skijašica prije Svjetskog prvenstva koje će se održati u Areu od 5. do 17. ovog mjeseca.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike