Ledena 'tuga': Medveščak pometen u Domu sportova

Hokejaši Medveščaka poraženi su u prvoj utakmici 26. kola austrijske, odnosno regionalne EBEL lige. Na svome su ledu, u Domu sportova, izgubili od Graza s 4:1.

27.11.2012.
22:59

Gosti su već do polovice okršaja riješili sve brige i potom rutinski priveli utakmicu kraju. Olivier Latendresse je s igračem više u posljednjim sekundama prve trećine doveo Graz u vodstvo, a onda su u drugoj dionici Austrijanci munjevito pobjegli na 4:0.

Od 26. do 29. minute strijelci su bili Rodney Coleman Jarrett, Manuel Ganahl i Olivier Labelle. U 33. minuti je za Medvjede smanjio Dustin Jeffrey, ali bio je to, pokazalo se, posljednji gol na utakmici.

Drugi je to poraz Zagrepčana zaredom, a vodeća Vienna im sada može pobjeći na tri boda prednosti ukoliko u petak pred svojim navijačima pobijedi Olimpiju.

Sljedeću utakmicu Medveščak igra u nedjelju u gostima kod Villacha.

Medveščak - Graz 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Redoslijed: 1. Vienna 38 (-1) 2. Medveščak 37 3. Villach 32 (-1) 4. Graz 32 ...