Ovakvu utakmicu Zagreb još nije vidio

Hokejaši Medveščaka u svome su Domu sportova poraženi od Torpeda iz Nižnij Novgoroda s 1:0 poslije izvođenja penala.

13.12.2013.
22:47

Samo dva dana nakon što su u pravoj golijadi svladali Bars iz Kazana sa 6:5, ''medvjedi'' su odigrali utakmicu u kojoj nije bilo pogodaka ni nakon 60 minuta osnovnog dijela, ni nakon pet minuta produžetka. Takav scenarij smo prvi put vidjeli ove sezone u Zagrebu, a vjerojatno bi trebalo pogledati u almanahe kada obje momčadi u Ledenoj nisu uspjele zabiti gol u 65. minuta igre.

U izvođenju penala Matt Ellison i Kurtis Foster nisu bili precizni, dok su za goste iz Rusije pogodili Jarkko Immonen i Vadim Krasnoslobodcev.

Medveščak se tako morao zadovoljiti samo s jednim bodom iz ove utakmice, što ga ostavlja na sedmom mjestu Zapadne konferencije KHL lige. Sada slijedi duža stanka, a sljedeću utakmicu Zagrepčani igraju 27. prosinca protiv vodećeg moskovskog Dinama, opet pred svojim navijačima