Raspad sistema: Traktor 'pregazio' Medvjede

Hokejaši Medveščaka vrlo lako su upisali novi poraz na gostovanju u KHL ligi. U utorak je bolji od Medveščaka bio Traktor sa 5-1 (2-1, 2-0, 1-0).

19.11.2013.
16:47

Tek je u prvih desetak minuta Medveščak uspio parirati suparniku na gostovanju u Čeljabinsku. Nakon startnog vodstva domaćina (strijelac Kokujov) za Medveščak je u 13. minuti izjednačio Ryan Vesce.

No, Medveščak je imao neodlučeni rezultat svega tridesetak sekundi. Čeh Jan Bulis je povećao na 2-1, nakon čega se raspala igra gostiju. Do kraja su za domaćina zabili još Andrej Kocicin i dva puta Finac Petri Kontiola za uvjerljivu pobjedu od četiri razlike.

Poslije ovog poraza Medveščak je skliznuo na sedmo mjesto Zapadne konferencije.

Traktor - Medveščak 5-1 (2-1, 2-0, 1-0)

Redoslijed, Zapadna konferencija: 1. SKA 59 bodova (28 utakmica), 2. Dinamo Moskva 58 (28), 3. Dinamo Riga 52 (26), 4. CSKA 46 (28), 5. Donbass 42 (26), 6. Lev Prag 42 (26), 7. Medveščak 41 (27)...