Hokejaši zagrebačkog Medveščaka s uvjerljivih su 6:1 u Domu sportova savladali Sibir Novosibrisk i tako došli do nove pobjede u KHL ligi.

28.11.2013.
22:11

Prekinuli su Medvjedi niz od dva uzastopna poraza na domaćem ledu i razveselili svoje navijače.

Već nakon 12 minuta igre bilo je 3:0 za Medvjede, a golove su zabili Charles Linglet, Kurtis Foster i Mike Glumac. Tek je drugi gol Fostera postignut s igračem više. Na 3:1 smanjio je u 15. minuti Dmitrij Kugrjšev, ali bilo je to sve što su gosti napravili. Do kraja susreta dva je gola za Medveščak još zabio Matt Murley, a jedan Ivan Svarny.

Na ljestvici Zapadne konferencije KHL lige Medveščak drži sedmo mjesto. Zagrebačkom sastavu sada predstoji serija od četiri vezana gostovanja koja počinje ogledom protiv Metalurga u Novokuznjecku 2. prosinca. Medveščak - Novosibirsk 6-1 (3-1, 2-0. 1-0)

Redoslijed Zapadne konferencije: 1. SKA 68, 2. Dinamo Moskva 64, 3. CSKA 59, 4. Dinamo Riga 59... 7. Medveščak 48...