DRUGI NASTUP / Hrvatska upisala i drugi poraz na Europskom prvenstvu: Prvu pobjedu tražit ćemo u petak protiv susjeda

U drugoj utakmici igranoj u četvrtak u ovoj skupini Bugarska je svladala BiH sa 3-1 (25-20, 25-19, 19-25, 25-18). Bugarkama je to bila druga pobjeda, a BiH je na omjeru 1-1.

17.8.2023.
23:27

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija u svom je drugom nastupu u skupini B na Europskom prvenstvu u Monzi pretrpjela drugi poraz, bolja je sa 3-1 (25-22, 25-21, 23-25, 25-19) bila Rumunjska.

'DEBAKL BIJELIH U GRČKOJ' /

Poraz Hajduka odjeknuo i u Srbiji: 'Srbin razbio Hrvate, Split će ga pamtiti, plesao je i dokrajčio ih'

Iako je u oba prva seta Hrvatska bila blizu, nije uspjela nadoknaditi zaostatak sa starta dionice. U trećem setu Hrvatska je ostvarila početnu prednost te ju uspjela sačuvati do kraja, ali početak četvrtog seta bio je katastrofalan. Rumunjke su povele sa 8-0, pa 14-3 i povratka za izabranice Ferhata Akbasa nije bilo.

Andrea Mihaljević sa 17 poena bila je najefikasnija u sastavu Hrvatske, dok je Elzabet Inneh upisala 22 poena za Rumunjsku.

Hrvatska će svoj treći nastup imati već u petak od 18 sati protiv BiH.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.