Medveščak velikim preokretom prekinuo crni niz!

Hokejaši Medveščaka slavili su na gostovanju kod Albe Volan u Szekesfehervaru 3:2 u sklopu 42. kola EBEL lige...

15.1.2013.
22:21

Na taj je način zagrebački sastav prekinuo negativan niz od četiri uzastopna poraza i sačuvao drugo mjesto na ljestvici. Nakon prvih 20 minuta igre Medveščak je gubio 1:0 nakon gola Arpada Mihalija. U osam minuta druge dionice igre Medvjedi dolaze do preokreta golovima Adama Naglića i Brandona Bucka, da bi bivši igrač Zagrepčana Frank Banham izjednačio na 2-2 u 37. minuti. U posljednju trećinu tako se ušlo s poravnatim rezultatom, a pobjednički gol za Medveščak zabio je Saša Martinović na asistenciju Adama Millera i Kennetha MaCaulaya u 54. minuti. Alba Volan - Medveščak 2-3 Villach - Znojmo 7-4 Vienna Capitals - Linz 5-4 Dornbirn - Graz 3-2, produžetak Klagenfurt - Innsbruck 2-3, penali Olimpija - Salzburg 1-5 Redoslijed: 1. Vienna Capitals 59, 2. Medveščak 56, 3. Villach 54, 4. Klagenfurt 53, 5. Graz 52...