PADA REKORD? /
Prijete im ekstremne vrućine, očekuju se 44 °C: 'Ljudi, ovo je izvanredna situacija'
U nedjelju će još od hrvatskih predstavnika nastupiti Tin Srbić u finalu na preči
Hrvatski gimnastičari Filip Ude i Aurel Benović osvojili su srebrna odličja na Europskome prvenstvu u turskom Mersinu.
Filip Ude je osvojio srebro na konju s hvataljkama i tako ponovio 2008. godinu kada je također bio viceprvak Europe. U istoj disciplini Robert Seligman je zauzeo četvro mjesto.
Do srebrne medalje je u svom prvom europskom finalu u vježbi na tlu došao i Aurel Benović s ocjenom 14.600.
Kasnije u Mersinu u finalu na preči nastupa i Tin Srbić.