'VEĆINOM MLADI' /
Srušeni svi rekordi, Europa ide na 45 °C! U Francuskoj 40 mrtvih, uzbune od Italije do Britanije
Predsjednik Vlade Andrej Plenković čestitao je bacaču kugle Stipi Žuniću, osvajaču brončane medalje na Svjetskom atletskom prvenstvu u Londonu.
"Bravo Stipe! Čestitam Vam na osvajanju brončane medalje na Svjetskom atletskom prvenstvu. Vjerujem da je bronca na Vašem prvom svjetskom prvenstvu samo početak sjajne niske odličja u nastavku Vaše karijere. U ime Vlade i osobno želim Vam puno sreće i sportskih uspjeha", stoji u brzojavu premijera Plenkovića.