KRAJ JEDNE ERE /
Nakon 34 godine oprostio se od Sabora pa poručio: 'Ovdje se često govore idiotarije'
Predsjednik Vlade Andrej Plenković čestitao je bacaču kugle Stipi Žuniću, osvajaču brončane medalje na Svjetskom atletskom prvenstvu u Londonu.
"Bravo Stipe! Čestitam Vam na osvajanju brončane medalje na Svjetskom atletskom prvenstvu. Vjerujem da je bronca na Vašem prvom svjetskom prvenstvu samo početak sjajne niske odličja u nastavku Vaše karijere. U ime Vlade i osobno želim Vam puno sreće i sportskih uspjeha", stoji u brzojavu premijera Plenkovića.