VAŽNI BODOVI U ZAGREBU / Osijek bježi s dna: Pao još jedan klub iz metropole

Drugom uzastopnom pobjedom protiv zagrebačkih klubova, u nedjelju je svladao Dinamo sa 3-2, osječki je sastav pobjegao s dna ljestvice, sada je osmi sa 22 boda, četiri više od devetog Slavena Belupa, a šest od posljednjeg Hrvatskog dragovoljca.

4.4.2014.
20:05
Goran Stanzl/PIXSELL

ZAGREB - U prvoj utakmici 29. kola Prve HNL Osijek je kao gost na stadionu u Maksimiru svladao Lokomotivu sa 2-1 (1-1).

Poveli su Osječani preko Šorše u 8. minuti, no do odmora je izjednačio Pjaca iz penala. Pogodak odluke postigao je Barišić dvije minute prije kraja susreta.

Drugom uzastopnom pobjedom protiv zagrebačkih klubova, u nedjelju je svladao Dinamo sa 3-2, osječki je sastav pobjegao s dna ljestvice, sada je osmi sa 22 boda, četiri više od devetog Slavena Belupa, a šest od posljednjeg Hrvatskog dragovoljca, dok je Lokomotiva ostala peta sa 43 boda, jednim manje od četvrtog Splita.

Vodi Dinamo sa 65 bodova, druga je Rijeka sa 57, a treći Hajduk sa 55.