Novi kiks Partizana (VIDEO)

Šampion odigrao nerešeno u Novom Pazaru, Zvezda se primakla na samo dva boda

28.4.2013.
19:44

Fudbaleri Novog Pazara i beogradskog Partizana igrali su nerešeno 0:0, u poslednjoj utakmici 25. kola Superlige Srbije.

Ovim rezultatom ekipa trenera Vladimira Vermezovića napravila je korak dalje u odbrani titule, pošto sada drugoplasirana Crvena zvezda ima samo dva boda manje.

Igrači Partizana nisu uspeli da probiju dobro organizovani "bunker" domaćina, a Ninković i Mitrović su propustili najbolje prilike na utakmici. U oba slučaja Novi Pazar je spasila prečka.

Susret su obeležili incidenti na tribinama, zbog čega je utakmica dva puta bila u prekidu. Pristalice Novog Pazara su u 26. minutu, posle odluke glavnog sudije da ne dosudi prekršaj počele da na teren ubacuju stolice i tvrde predmete.

Duel je nastavljen nakon četiri minuta, ali je potom pomoćni sudija pogođen u glavu naočarima za sunce i došlo je do novog prekida. Posle konsultacija sa delegatom i sudijama meč je nastavljen uz poslednje upozorenje da će svaki naredni ispad izazvati trajan prekid utakmice.