ZVIJEZDE DINAMA NA KOLJENIMA: / 'Ovo je neuspjeh, nema riječi kojima bih opisao kako se osjećam'

Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu se uspjeli plasirati u Europsku ligu nakon što su u uzvratnom susretu završne runde kvalifikacija u Elbasanu odigrali 0-0 protiv Skenderbeua.

25.8.2017.
7:38
Marko Prpic/PIXSELL

Nakon maksimirskih 1-1, Dinamo je u Albaniji trebao pobjedu ili remi s više od jednog postignutog gola, no 'modri' su još jednom razočarali. Dinamu nije pomoglo niti to što je od 79. minute imao i igrača više.

KRAH DINAMA U ALBANIJI: /

Modri ostali bez Europe, Skenderbeu s igračem manje sačuvao mrežu praznom za ludnicu u Elbasanu

"Mislim da je ovo neuspjeh za Dinamo. Trebali smo pitanje pobjednika riješiti još u Zagrebu, ali nažalost nismo bili pravi i ispali. Protivnik se dobro branio, svi smo razočarani i nema riječi kojima bih opisao kako se osjećam", izjavio je Nikola Moro za službenu klupsku stranicu.

Susret je prokomentirao i Amir Rrahmani.

"Naravno da je bilo loše, i iako smo u nastavku igrali bolje nismo stigli postići pobjednički gol. Trebali smo u Zagrebu odlučiti pitanje pobjednika", rekao je Rrahmani.

Dinamo tako prvi put nakon 2007. godine neće igrati u skupinama nekog od europskih natjecanja. Posljednji put 'modri' su bez europske jeseni ostali 2007. godine kada su ispali u 1. kolu Kupa Uefa od Auxerrea. Nakon toga četiri puta su igrali u Ligi prvaka, a šest puta u Europskoj ligi i Kupu Uefa.