POMAZILA GA SREĆA / Zvijezda Hajduka komentirala svoj nevjerojatan gol: Potvrdio je ono u što su svi sumnjali

Yassine Benrahou je zatresao mrežu uz puno sreće

8.5.2023.
16:40
Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobijedili su u nedjelju s 3-0 (3-0) Lokomotivu u posljednjem susretu 33. kola HNL-a uz odličnu igru tijekom drugog poluvremena.

Hajduk je cijelu utakmicu bio bolji, a to je naplatio golovima u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Yassine Benrahou u 53., Marko Livaja u 82. i mladi, 19-godišnji Ivan Ćubelić u 91. minuti. Oba su sastava ostala na svojim pozicijama na ljestvici, Hajduk je drugi, a Lokomotiva na osmom mjestu.

Bolju igru Splićani su naplatili u 53. minuti, a prilično im je u svemu pomogao domaći vratar Čavlina. Njegovo loše ispucavanje presjekao je Pukštas, a lopta je potom došla do Benrahoua koji se poskliznuo prilikom udarca i loše zahvario loptu, ali unatoč tome ona je završila u mreži i Hajduk je poveo.

Dan nakon utakmice Benrahou se oglasio na društvenim mrežama i uz snimku svog pogotka uz prigodni emotikon napisao "Pa... Gol je gol" i tako potvrdio da je zabio uz ogromnu količinu sreće.