ZVIJEZDA ATLETICA POTPUNO PODIVLJALA U DERBIJU S REALOM: / Snimka njegovog ispada obilazi svijet

Real je za pobjedu (2:0) postigao po jedan pogodak u svakom poluvremenu

13.12.2020.
14:16

Madridski derbi odigran u subotu na stadionu Alfredo di Stefano završio je pobjedom Reala od 2-0 (1-0), a to je bio prvi ovosezonski poraz Atletica, i dalje vodeće momčadi španjolske La Lige.

REAL U VELIKOM DERBIJU SRUŠIO ATLETICO I STIGAO DO TREĆEG MJESTA: /

Utakmicu odlučili Casemiro i Oblak, Modriću 88 minuta

Aktualni španjolski prvak je poveo u 15. minuti, kad je nakon Kroosova udarca iz kuta Casemiro udarcem glavom svladao vratara Atletica Jana Oblaka. Za drugi pogodak trebalo je čekati do 63. minute, a lopta je opet završila iza leđa nesretnog Slovenca. S više od 20 metara Dani Carvajal je uputio snažan udarac i pogodio vratnicu. Oblak je pokušao obraniti, a na kraju je postao strijelac, jer se od njegovih leđa lopta odbila u mrežu.

Nervoza

Susret je u momčadi Atletica počeo 21-godišnji Portugalac Joao Felix, jedna od najvećih zvijezda u momčadi Rojiblancosa i nogometaš koji je u Madrid stigao ovog ljeta za velikih 120 milijuna eura iz Benfice.

Joao Felix

No, portugalski superstar nije dočekao kraj utakmice na terenu.

Trener Atletica Diego Simeone izvadio ga je iz igre u 60. minuti i umjesto njega uveo Saula, a mladi Felix bio je jako nezaqdovoljan tom odlukom. Bijesan je izašao s travnjaka i na putu do klupe nervozno prolazio pokraj suigrača, a potom nogom udario u stolicu na koju je nakon toga i sjeo.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Atletico je unatoč porazu ostao na vrhu ljestvice sa 26 bodova, jednim više od drugoplasiranog Real Sociedada. Real Madrid se sa 23 boda popeo na treće mjesto.