Potop Zrinjskog u Portugalu: Zabio im je i bivši igrač Hajduka

Težak zadatak je pred igračima mostarskog kluba

21.8.2024.
20:41
profimedia

Nogometaši Zrinjskog doživjeli su težak poraz na gostovanju u Guimaraesu. Portugalska Vitoria slavila je s 3-0 (0-0).

SEKUNDARNA OPCIJA /

Dinamo im poslao odbijenicu, a onda su se okrenuli suigraču Luke Modrića: Sve je dogovoreno?

Nakon početnih 45 minuta dobro je to izgledalo za goste iz Mostara koji su ''držali nulu'', ali odmah po povratku na travnjak uslijedio je blitzkrieg portugalske momčadi.

U 46. minuti zabio je Mangas, a na 2-0 u 51. minuti povisio je bivši igrač Hajduka Toni Borevković. Pobjedu je u 88. minuti potvrdio Mendes.

Pred igračima Zrinjskog sada je težak zadatak u uzvratnoj utakmici play-offa Konferencijske lige koji moraju nadoknaditi tri pogotka zaostatka.

Uzvratna utakmica u Mostaru bit će odigrana u četvrtak, 29. kolovoza (20 sati).