KAKVA DRAMA / Infarktna završnica u Mostaru: Zrinjski prošao nakon kaznenih udaraca

Kakva utakmica u Mostaru...

18.7.2023.
23:00
PIXSELL

Zrinjski je u drugom pretkolu Lige prvaka nakon infarktne završnice nakon kaznenih udaraca. Zrinjski je u 27. minuti došao do vodstva, strijelac je bio Bilbija, čime je bosanskohercegovački prvak ukupno poveo s 2-0.

NIJE IŠLO /

Neuspjeh Zekića u borbi za Ligu prvaka: Sada ide u kvalifikacije za Konferencijsku ligu

NIJE IŠLO /

Međutim, u 74. minuti Armenci zabijaju za 1-1, a u sudačkoj nadoknadi potpuni šok na Bijelom brijegu. Sudac je dosudio kazneni udarac za goste, a precizan je bio Grigoryan.

U produžecima, opet uzbuđenje. Igrala se 94. minuta kada je ponovno dosuđen jedanaesterac, ovaj put za Zrinjski. Strijelac je bio Kiš.

Nažalost po domaćina, u sudačkoj nadoknadi prvog produžetka opet šok. Maksimenko je zabio za 2-3 i s tim se rezultatom utakmica završila i otišla na jedanaesterce.

Prve dvije serije bili su precizni i jedni i drugi, a onda je nakon trećeg pogotka Urartua promašio Zlomislić. Srećom po Zrinjski, odmah je idući jedanaesterac promašio Urartu, kada je Eduardo zakucao loptu u gredu.

Ghazaryan je u petoj seriji promašio, a zatim je Barišić zabio za erupciju oduševljenja u Mostaru. Kakva ludnica, kakav prolaz mostarskog kluba, koji će u 2. pretkolu najvjerojatnije igrati protiv Slovana iz Bratislave.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme