GUŽVA NA VRHU TABLICE / Zna li Zlatko Dalić za ovaj frapantan podatak? Branič Vatrenih je zabio više pogodaka nego neki napadači

Vida je odigrao čitav susret za AEK, dok je Neven Đurasek igrao za Aris do 63. minute.

4.12.2023.
22:00
Luka Stanzl/PIXSELL

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac jedinog gola u 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi AEK-a protiv Arisa u susretu 13. kola grčkog prvenstva.

SPORAZUMNI RASKID /

Pobijedio je Bilića za posao i izbacio Osijek iz Europe: Sada je dobio otkaz nekoliko mjeseci od dolaska

Vida je u 59. minuti bio najviši u skoku pred suparničkim golom te glavom poslao loptu u mrežu, što mu je čak četvrti ovosezonski pogodak. Bio je strijelac protiv Ajaxa, Dinama i Panatelikosa.

Dion Drena Beljo ima dva pogotka u cijeloj sezoni kada se pogledaju sva natjecanja u kojima Augsburg igra.

Dominik Kotarski branio je čitav susret za PAOK u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Lamije.

AEK je sada drugi na ljestvici sa 30 bodova, dok je PAOK treći sa 29, ispred njih je Panathinaikos sa 31 bodom, dok je iza Olympiacos sa 28. Aris je peti sa 20 bodova, dok je Lamia sedma sa 16.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.