Bivši trener Dinama i Hajduka prosuo pobjedu nakon velike prednosti

Bivši trener Dinama i Hajduka nesretno je započeo prvenstvo

14.7.2024.
20:36
Ivo Cagalj/PIXSELL

Hrvatski trener Željko Kopić izgubio je prvu utakmicu rumunjske lige nakon dramatične završnice. Bivši trener Dinama i Hajduka na klupi je Dinama iz Bukurešta koji je otvarao prvenstvo na gostovanju kod Cluja.

Što mislite? /

Rijeka ima nove dresove: Domaći je klasika, gostujući iznenadio bojom i motivom iz kultnog filma

Kopićev tim sjajno je počeo i do 34. minute vodio je 2-0 pogocima Abdallaha i Cirjana. A onda je uslijedila potpuna dominacija domaćina. Cluj je najprije smanjio iz penala pogotkom Deaca, zatim izjednačio golom Birligeae u 52. minuti, a onda šok u zadnjim minutama.

Tachtsidis je zabio u trećoj sudačkoj nadoknadi za potpuni preokret i pobjedu Cluja 3-2 koja je Kopića ostavila bez prvih bodova u sezoni.

Nesretan start za hrvatskoga trenera koji je mogao uzeti potpuni plijen na teškome gosotovanju kod jakoga Cluja, no liga je tek počela i Kopića čekaju još mnogi novi 'popravni' ispiti.