SUPERSPORT KUP / Završene Kup utakmice: Hajduk saznao protivnika, prvoligaši se namučili protiv niželigaša

U ranije odigranim utakmicama Dinamo je slavio protiv Borinca iz Jarmine, a Hajduk protiv Tehničara iz Cvetkovca.

18.10.2022.
17:20
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hajduk će u osmini finala SuperSport kupa igrati protiv Mladosti iz Ždralova. Mladost je danas na svom terenu deklasirala Oriolik iz Oriovca 6:0 u 1/16 finala i tako izborila domaćinstvo protiv aktualnog osvajača Kupa. Utakmica se igra 9. studenoga u Ždralovima. Mladost je trenutno sedmoplasirana momčad 2. NL (treća liga).

NAJAVA DERBIJA /

Milović uoči velikog derbija Hajduka i Dinama: 'Modrima će biti lakše čuvati Girouda nego Livaju'

Osminu finala izborili su i Šibenik i Osijek. Šibenik je pobijedio 2:1 kod trećeligaša Jadrana iz Poreča, a Osijek je s 2:0 slavio kod četvrtoligaša Papuka u Orahovici. Pogodak za vodstvo zabio je Vedran Jugović u 32. minuti, a pobjedu je potvrdio Dion Drena Beljo u 92. minuti.

Gorica je u posljednjim trenucima utakmice pobijedila kod drugoligaša Dubrave 3:2. Domaćin je poveo 1:0 u drugoj minuti, uslijedio je preokret gostiju, da bi u 75. minuti bilo 2:2. Gorica je u 93. minuti izborila osminu finala Kupa.