'ZALJUBLJENI' GUARDIOLA NAPRAVIO GAF O KOJEM SE PRIČA: Nevjerojatna pogreška trenera kojem je Napolijeva igra najbolja na svijetu

Odličnu utakmicu odigrali su u srijedu u Ligi prvaka Napoli i Manchester City. Završila je ona 4-2 pobjedom engleske momčadi, ali i simpatičnim gafom trenera vodećeg sastava Premier lige.

2.11.2017.
10:10
screenshot

LUDA UTAKMICA U NAPULJU: City do pobjede protiv Napolija u susretu sa 6 golova, u Harkivu pala tri gola u pet minuta

LUDA UTAKMICA U NAPULJU: /

Susret u Napulju potvrdio je sjajnu formu Cityja koji ga je iskoristio i za plasman u osminu finala prestižnog europskog klupskog nogometnog natjecanja, ali i poražene momčadi čija igra ostavlja bez daha. Premda se ovo potonje ne bi moglo reći pogleda li se poredak u skupini F, no svakako da prošire li se vidici i na talijansku Seriju A i ono konkretno što se zbiva na travnjaku.

"Napoli nas je masakrirao 20-ak minuta. Oni su najbolja momčad na svijetu kada se igra na malom prostoru. Savršeno mi je jasno koga smo pobijedili u ovoj utakmici, pobijedili smo sastav čiju igru obožavam gledati", kazao je 'zaljubljeni' Guardiola.

A da je malo i previše 'zaljubljen' u Napoli svjedoči simpatičan gaf španjolskog stručnjaka po završetku utakmice kada se umjesto u autobus koji prevozi njegovu momčad slučajno ukrcao u Napolijev.