ZAISKRILO IZMEĐU PERIŠIĆA I SERGIJA BUSQUETSA: / Hrvatski reprezentativac iz prepirke izašao potrganog dresa

Hrvatska je svladala Španjolsku 3-2 u utakmici Lige nacija

15.11.2018.
22:48
Screenshot

Odlično drugo poluvrijeme odigrali su Hrvatska i Španjolska u utakmici Lige nacija. Nakon mirnog prvog dijela u drugom je postignuto pet pogodaka, a drama je riješena u 93. minuti pobjedničkim golom domaćina na Maksimiru za konačnih 3-2.

HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 3-2: Neviđena ludnica na Maksimiru, Jedvaj u 93. minuti zabio svoj drugi gol za veliko slavlje Vatrenih!

Zaiskrilo je na samom kraju utakmice koja je Hrvatskoj donijela tri boda i nastavak nadanja da će okončati natjecanje na vrhu ljestvice skupine. Ivan Perišić i Sergio Busquets ušli su u razmjenu mišljenja iz koje su obojica izašla sa žutim kartonima, a hrvatski as i s potrganim dresom.