Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZABORAVLJENI VATRENI PREKINUO GOLGETERSKI POST DUG GODINU I POL: /

U kupu protiv niželigaša konačno zabio

Za hrvatsku reprezentaciju nastupio je 14 puta te je pritom zabio dva pogotka. Posljednji put je u dresu Vatrenih zaigrao u prijateljskoj utakmici protiv Portugala u lipnju prošle godine

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Godinu i pol dana čekao je nekadašnji hrvatski reprezentativac Duje Čop pogodak u službenoj utakmici, da bi u srijedu navečer konačno zabio.

Njegov Standard Liege u belgijskom je kupu igrao protiv niželigaša Rebecquoisea ¸i pobijedio 3:0, a Čop je zabio u 59. minuti. Prije toga imao je priliku zabiti iz penala, ali je promašio.

Čop nije gol u službenoj utakmici zabio od petog mjeseca prošle godine, a nije mu lako bilo povezati nekoliko utakmica u kontinuitetu zbog ozljeda koje su ga mučile.

Za hrvatsku reprezentaciju nastupio je 14 puta te je pritom zabio dva pogotka. Posljednji put je u dresu Vatrenih zaigrao u prijateljskoj utakmici protiv Portugala u lipnju prošle godine. Prije pet godina bio je najbolji strijelac HNL-a u dresu Dinama s 22 pogotka.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike