ZA / UEFA-u NIJE BILO DVOJBI: Albanci kažnjeni, Legiji pobjeda 3:0 protiv Kukesija

Uefina disciplinska komisija dodijelila je pobjedu 3:0 varšavskoj Legiji protiv albanskog Kukesija. Taj je dvoboj 3.

4.8.2015.
12:45
Screenshot/Youtube

Kukesi će u Uefinu blagajnu morati uplatiti 70.000 eura i jednu utakmicu igrati pred praznim tibinama u europskim natjecanjima. U slučaju ponovljenog incidenta u sljedeće dvije godine, slijedi im još jedna utakmica bez gledatelja na stadionu Qemal Stafa u Tirani.

Duda pogođen kamenom u glavu

Utakmica između Kukesija i Legije igrana prošlog četvrtka u Albaniji prekinuta je u 52. minuti, kada je nogometaš gostujuuće momčadi Ondrej Duda pogođen kamenom u glavu. Televizijske snimke su prikazale igrača Legije kako leži na travi nakon što je pogođen. U tom trenutku Poljaci su poveli 2:1 na početku drugog poluvremena. Igraču je pružena pomoć i vratio se u igru sa zavojem na glavi prije nego je utakmica prekinuta

Uzvratna utakmica Legije i Kukesija igra se ovog četvrtka u Varšavi.