TABOR PLAVIH /

Za Jakirovića je jutro bilo pametnije od večeri: Poveo je igrače na trening, ali to ne znači puno...

Dinamo je na gostovanju u Prištini doživio šokantan poraz nakon blijede i očajne igre...

6.10.2023.
10:34
Marko Lukunic/PIXSELL

U susretu 2. kola C skupine Konferencijske lige Dinamo je na gostovanju u Prištini izgubio od Ballkanija sa 0-2 upisavši prvi poraz u skupini.

BALLKANI - DINAMO 2-0 /

Debakl očajnog Dinama na Kosovu, Jakirović ima razloga za brigu jer 180 minuta njegovi igrači nisu kreirali ozbiljnu šansu

Golove za kosovski sastav zabili su Almir Kryeziu (45) i Walid Hamidi (83).

Nakon uvjerljive domaće pobjede (5-1) nad Astanom u prvom kolu Konferencijske lige, Dinamo je na gostovanju u Prištini doživio šokantan poraz nakon blijede i očajne igre.

Sergej Jakirović je nakon utakmice rekao: "Ne znam je li za mene ovo zadnja utakmica. Kad prespavam ću donijeti odluku jer smatram da sam i ja odgovoran za ovo. Najgore je kad govoriš da te netko buši, ali kad izađeš izaći na teren onda se moraš zapitati zašto se to događa. Ovo je za mene najteži poraz. Ovo nema veze s vezom, ovo je bruka. Nezamislivo je ovo za mene."

Jutro je za Sergeja očigledno bilo pametnije od večeri jer je poveo Modre na trening u 10 sati i već se priprema za utakmicu s Istrom, a dobio je i podršku senatora svlačionice prema pisanju Germanijaka. Prema njihovim informacijama, Dario Šimić je veći favorit za otkaz nego Jakirović.

Podsjetimo, Ante Čačić i Igor Bišćan su svojedobno nakon krucijalnih poraza u Šibeniku i Ateni također vodili sljdećeg dana jutarnji trening, pa na kraju dobili otkaz, tako da to ništa ne znači.