USPJEŠNI DOMAĆINI / Chelsea poražen u gradskom derbiju, a Jakićev Eintracht namučio se za pobjedu

Zanimljivo poslijepodne u ligama Petice...

20.8.2023.
20:23

Nogometaši West Ham Uniteda u susretu su 2. kola engleskog prvenstva na svom terenu svladali Chelsea sa 3-1 (1-1).

NIJE ZADOVOLJAN /

Modrić opet ušao s klupe, Ancelotti: 'Njihova će uloga ove sezone biti...'

Domaći su poveli golom glavom Aguerda (7), poravnao je lijepim udarcem Chukwuemeka (28), no u nastavku je Antonio (54) pobjegao obani gostiju za 2-1, da bi Paqueta (90+6-11m) iz kaznenog udarca u samoj završnici postavio konačni rezultat.

West Ham sada ima četiri boda, dok je Chelsea ostao na jednom.

Nogometaši Eintrachta slavili su u Frankfurtu s 1-0 protiv Darmstadta u 1. kolu Bundeslige.

Pobjednički gol zabio je Francuz Kolo Muani u 40. minuti.

Kristijan Jakić je ušao već u 6. minuti umjesto ozlijeđenog Rodea, dok je za goste Matej Maglica igrao do 76. minute, a Bartol Franjić ušao u igru u sudačkoj nadoknadi.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.