WERDER BREMEN - WOLFSBURG 0: / 1; Senzacionalni Hrvat igrao u pobjedi svoje momčadi

Cijelu utakmicu za Wolfsburg odigrao je 22-godišnji stoper Marin Pongračić

7.6.2020.
15:45

U prvoj nedjeljnoj utakmici 30. kola Bundeslige Wolfsburg Josipa Brekala i Marina Pongrančića je u gostima u Bremenu svladao Werder s 1:0 i vratio sa šesto mjesto koje vodi u Europu, nakon što mu ga jučer nakratko oduzeo Hoffenheim Andreja Kramarića. Werder je ostao pretposljednji i sve je bliže ispadanju u drugu ligu.

BORUSSIA - HERTHA 1: /

0; Pogledajte kako je Emre Can zabio hitu post korona sezone

Wout Weghorst donio pobjedu Wolfsburgu

Utakmica je riješena u završnici, a strijelac jedinoga gola bio je Wout Weghorst u 82. minuti.

Cijelu utakmicu za Wolfsburg odigrao je 22-godišnji stoper Marin Pongračić, bivši kadet Bayerna koji je nedavno otkrio da želi igrati za hrvatsku reprezentaciju, a koji bi se trebao naći u reprezentaciji Hrvatske. Pomogao je Pongrančić svojem klubu da zadrži čistu mrežu tako što je odigrao sjano u obrani, ali u 58. minuti je zaradio žuti karton.

Igraju se još dvije utakmice

Danas se igraju još dvije utakmice 30. kola Bundeslige. U 15:30 počeli su Union Berlin i Schalke, a u 18 sati igraju Augsburg i Köln.