VRUĆA PACIFIČKA KRV: / 11 žutih kartona i šest isključenja u ligi prvaka

Šest igrača je isključeno u bizarnoj utakmici Oceanijske lige prvaka igranoj u Aucklandu (Novi Zeland) u ponedjeljak.

11.4.2016.
20:37

Momčadi Nadi s Fidžija i Kiwi sa Samoe tražili su prvu pobjedu us kupini, a u prevelikoj želji po tri igrača iz svake momčadi nisu dočekali kraj utakmice. Sudac George Time sa Solomonskih otoka morao je podijeliti ukupno 11 žutih i četiri crvena kartona.

Na poluvremenu po igrač manje

Igrači Nadija odlično su krenuli u utakmicu do poluvremena su vodili 3-1, ali su obje momčadi u drugo poluvrijeme krenule s igračem manje na terenu. U drugom poluvremenu bilo je prilično mirno do 83. minute kada opet Time isključuje po jednog igrala sa svake strane, a Kiwi čak bez golmana. Tada dolazi do preokreta i Kiwi preko Anisha Khema (postigao sva četiri pogotka) postiže tri pogotka, od toga dva u šestoj, odnosno osmoj minuti sudačke nadoknade.