VRSALJKO ODIGRAO CIJELI SUSRET U DERBIJU KOLA: / Golijada u Sevilli pripala Atletico Madridu, hat-trick Griezmanna

Atletico je upisao tri boda

25.2.2018.
22:48

U derbiju 25. kola španjolskog prvenstva Atletico Madrid je u nedjelju u gostima kod Seville slavio sa 5-2, te ponovno zaostaje sedam bodova za vodećom Barcelonom.

Atletico je poveo u 29. minuti nakon poklona Seville. Neoprezni veznjak Ever Banega izgubio loptu na vrhu kaznenog prostora, oteo mu je Diego Costa, koji potom trese mrežu. U završnici prvog poluvremena, u 42. minuti, Antoine Griezmann zabija prekrasan gol sa 17 metara za 2-0. Francuski napadač ponovno je strijelac u 51. minuti iz penala.

Novi poklon igrača Seville u mrežu je pospremio Koke u 65. minuti, a Griezmann u 81. minuti svojim trećim pogotkom postavlja 5-0. Do kraja susreta Sevilla je uspjela ublažiti poraz pogocima Sarabije (85) i Nolita (89).

Šime Vrsaljko je u dresu Atletica odigrao cijeli susret.

Valencia je dobila Real Sociedad sa 2-1, a dvostruki strijelac bio je Santi Mina, u 34. i 68. minuti.