ZA RUBRIKU VJEROVALI ILI NE / I to je moguće: Voditeljica na srpskoj televiziji zbog sramote nije smjela pročitati rezultat utakmice

Mlada reprezentacija Srbije izgubila je od vršnjaka iz Engleske 9-1

16.10.2023.
13:52

Srpska U21 reprezentacija doživjela je šokantan poraz u 2. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo na gostovanju kod vršnjaka iz Engleske izgubivši prije tri dana 9-1.

NISU SE NI SNAŠLI /

Sramotan poraz Srbije na Otoku: Englezi im pokazali kako se to radi, a mreža im se tresla cijelu utakmicu

U 27. minuti Srbi su čak imali i vodstvo, golom Vladimira Lučića, ali ono što je uslijedilo nakon toga nisu ni sami mogli slutiti. Englezi su zatresli njihovu mrežu čak devet puta.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Problem je bio golman Veljko Ilić, ali i cijela zadnja linija koja se nije mogla nositi s engleskim napadačima.

Na kraju prvog poluvremena Engleska je već bila u prednosti 3-1, ali tek nakon toga krenulo je rešetanje. Englezi su jednostavno ušli u igru sa zacrtanim ciljem koji su i ostvarili.

U drugom poluvremenu zabili su još šest golova, a jedan od njih bio je i autogol Subotića.

Iako je veliki poraz bio jedna od vijesti dana u Srbiji, ali i regiji, pojedinci nisu htjeli isticati s kolikim rezultatom su mladi Orlovi izgubili.

Tako je voditeljica na Telekomovoj 'Areni sport' prešutjela ukupni rezultat utakmice. Ona je komentirala tijek utakmice te je nabrajala strijelce, ali samo do rezultata 6-1.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.