'STARA DAMA' KIKSALA / Vlahović spasio Juventus nakon nevjerojatne asistencije, nogometaš Bologne dobio 2 žuta u 3 sekunde

Juventusov zaostatak za vodećim Milanom sada iznosi osam bodova

16.4.2022.
21:37

Susrt 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva između Juventusa i Bologne u Torinu okončan je rezulttom 1-1 (0-0).

BORBA ZA OSTANAK U SERIE A /

Cagliari osvojio jako važne bodove, zaboravljeni Vatreni ušao s klupe i odigrao dvadesetak minuta

Gosti iz Bologne bili su nadomak prve pobjede protiv Juventusa nakon 11 godina, sve do pete minute nadoknade vodili su sa 1-0, ali onda je Vlahović uspio spasiti bod domaćima.

Bolognu je u vodstvo u 52. minuti doveo Arnautović, a gosti su mirno držali tu prednost do 84. minute kada su u istoj akciji ostali bez dvojice igrača. Zbog prekršaja na Morati tik izvan kaznenog prostora isključen je Soumaoro, dok je potom Medel pokazao nevjerojatan nedostatak inteligencije. Zbog prosvjeda je prvo dobio žuti karton, ali to ga nije ušutkalo već je nastavio prigovarati sve dok ,u glavni sudac nije pokazao i drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

Medelovo isključenje možete pogledati OVDJE.

S dva igrača manje Bologna je odolijevala sve do pete minute nadoknade, a onda je Vlahović ipak uspio ugurati loptu u gol nakon što mu je "škaricama" aistirao Morata. Pogodak pogledajte OVDJE.

Četvrti Juventus sada ima 63 boda, osam manje od vodećeg Milana, šest manje od drugog Intera, a tri manje od trećeg Napolija, dok je Bologna ostala 13. sa 38 bodova.