DOMAGOJA VIDU IZNIJELI NA NOSILIMA: / Lovre Kalinić nes(p)retno ozlijedio suigrača; gadno ga je udario

Domagoj Vida morao je izaći u 34. minuti prijateljske utakmice između Portugala i Hrvatske

6.9.2018.
21:48
Screenshot

Slavonski bečar među Vatrenima, hrabri Domagoj Vida morao je izaći u 34. minuti prijateljske utakmice između Portugala i Hrvatske (1-1). Do ozljede je došlo nakon kontakta s Lovrom Kalinićem, koji je nenamjerno ozlijedio suigrača.

UŽIVO, PORTUGAL – HRVATSKA 1-1: Portugal se brzo oporavio i preko Pepea uzvraćaju nakon Perišićevog pogotka!

Sredinom prvog poluvremena Kalinić je istrčao s gola i želio izbiti loptu koju je Vida trenutak ranije izbio klizećim startom. No, umjesto lopte pogodio je Vidu po ruci nakon čega je ovaj ostao ležati na travi.

Pružena mu je pomoć i Vida je nastavio, ali ubrzo je morao izaći iz igre. Nakon što mu je Pepe u duelu zabio gol za 1-1, kad nije dobro reagirao u toj situaciji, signalizirao je Vida klupi da ne može nastaviti. Zamijenio ga je Tin Jedvaj kojem se tako pružila prilika za dokazivanjem Daliću.