[VIDEO] ZAMALO JE UMRO PRED KAMERAMA: / Legendarni komentator podivljao nakon Rebićeva gola. Ovo morate vidjeti

19.7.2020.
8:37

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Bolognu sa 5-1 uz još jednu sjajnu predstavu hrvatskog napadača Ante Rebića.

Hrvatski reprezentativac je sudjelovao u akciji za prvi pogodak "Rossonera", a potom se u 57. minuti i sam upisao među strijelce postigavši svoj 11. pogodak ove sezone.

ESCLUSIVA MILAN - 07 luglio 2020 - Milano (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2019-2020 - Serie A Milan vs Juventus Nella foto: ante rebic esultanza dopo il gol 4-2

EXCLUSIVE MILAN - July 07 , 2020 Milan ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2019-2020 - Serie A Milan vs Juventus In the pic: ante rebiccelebrate after scoring 4-2,Image: 541141709, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Kao i sve utakmice Milana i ovu je pratio legendarni talijanski televizijski komentator, Tiziano Crudeli. Sve je pogotke Milana proslavio na vrlo buran i emotivan način, a nakon pogotka Rebića, kojeg izrazito voli i o njemu inače priča samo u superlativima, Crudeli je potpuno podivljao.

Snimku pogledajte u nastavku, a dio s Rebićem počinje nakon šeste minute videa.