[VIDEO] TUČNJAVA NAKON VELIKOG FRANCUSKOG DERBIJA: / Marseillov Rami obarao igrače Lyona poput čunjeva, metež u tunelu

Adil Rami opasno se namjerio na Lyonovog Marcela te je izazvao veliku gužvu

19.3.2018.
8:33
Screenshot

U derbiju 30. kola francuskog prvenstva nogometaši Marseillea su u nedjelju na Velodromeu protiv Lyona izgubili sa 2-3. Marseille je poveo golom Rolanda (31), a Lyon je došao do izjednačenja nakon autogola Adila Ramija (42), a potom Houssem Aouar u 52. minuti donosi prednost gostima.

Napadač Marseillea Mitroglou u 84. minuti zabija za 2-2, ali u 90. Memphis Depay iz teške situacije pogađa za pobjedu Lyona. No prava drama, odvijala se nakon posljednjeg sučevog zvižduka. Nervozni Adil Rami pred kraj susreta prvo je namjerno oborio jednog igrača Lyona, a potom je istu radnju ponovio netom prije posljednjeg sučevog zvižduka.

Nastala je velika gužva i metež, a u teren su utrčali rezervni igrači i članovi stožera obiju momčadi kako bi spriječili sukob koji je kulminirao na samom ulasku u tunel. Naravno, glavni protagonist bio je Rami koji se želio potući s Lyonovim Marcelom, ali su ga suigrači spriječili u tome.