[VIDEO] SRPSKI NOGOMETAŠ GLAVOM UDARIO PROTIVNIKA I DOBIO IZRAVNI CRVENI: / Pogledajte potez zbog kojeg je izbačen iz igre

29.1.2021.
23:45

U susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino i Fiorentina su odigrali 1:1, a gosti su završili utakmicu s dva igrača manje.

U 61. minuti je pocrvenio Gaetano Castrovilli, no "Viole" su s igračem manje povele, a pogodak je u 67. minuti zabio Franck Ribery.

Samo četiri minute kasnije crveni karton je dobio i Nikola Milenković. Milenković je namjerno glavom udario protivničkog napadača Belottija te tako zaradio izravan crveni karton. Tu situaciju možete pogledati OVDJE.

Torino u lošoj formi

S dva igrača više domaćin je ipak izjednačio u 88. minuti, a strijelac je bio Andrea Belotti.

Torino je bez pobjede već pet kola i trenutačno drži 17. mjesto sa 15 bodova, dok je Fiorentina na 12. mjestu sa 22 boda.

Na vrhu ljestvice je Milan sa 43 boda, dva više od Intera, dok je treća Roma sa 37 bodova. Slijede Juventus (36) i Atalanta (36).