[VIDEO] SRAMOTA U PORTUGALSKOM PRVENSTVU: / Sudac pustio da se igra dok veliki klub ne zabije za pobjedu

20.2.2018.
11:17
Screenshot

Sramotna utakmica odigrana je sinoć u portugalskom prvenstvu između Tondele i Sportinga. Slavni velikan pobijedio rezultatom 2-1 i ništa ne bi bilo neobično da sudac nije produžio utakmicu čak devet minuta bez nekog posebnog razloga.

Sudac Joao Capela odlučio je utakmicu produžiti za četiri minute, ali odlučujući gol Sebastiana Coatesa postignut je u 99. minuti, dakle igralo se čak pet minuta više. Trener pobjedničke momčadi Jorge Jesus branio je suca i otkrio da je Capela na isteku 94. minute, prilikom najduljeg prekida u sudačkoj nadoknadi, rekao igračiam da će utakmicu produžiti dodatne tri minute.

Ovom pobjedom Sporting je ostao u utrci za naslov sa dva boda manje od vodećeg Porta, a izjednačio se s Benficom na drugom mjestu.