Real i bez Ronalda igra fantastično!

U 28. kolu nogometnog prvenstva Španjolske, Real Madrid je na domaćem terenu pobijedio Hercules 2:0. Oba pogotka zabio je Karim Benzema, u 24. i 56. minuti.

13.3.2011.
12:57

Ozlijeđeni Cristiano Ronado susret svoje momčadi protiv pretposljednjeg na ljestvici gledao je iz počasne lože. Ovom pobjedom Real je smanjio zaostatak za Barçom na četiri boda, a Barcelonu u nedjelju očekuje teško gostovanje kod Seville, za koju odlično igra hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Madrid 2 Hércules 0by jordixana

U subotu su na rasporedu bile samo tri utakmice Primere. Almeria i Atletico Madrid odigrali su uzbudljiv susret koji ja završila rezultatom 2:2. Sergio Aguero dvaput je goste dovodio u vodstvo, a domaćini su se spašavali pogocima Alberta Crusata i Henoka Goitoma.

Real iz Zaragoze pregazio je Valenciju sa čak 4:0. Golijadu je u 5. minuti najavio Jarošik, a mrežu gostiju tresli su još Herrera i dvaput Fernandez.