[VIDEO] RAKITIĆ MAJSTORSKIM GOLOM SRUŠIO BARCELONU: / Pogledajte sjajan potez nekadašnje zvijezde Vatrenih

Prvi pogodak na utakmici zabio je Kounde u 25. minuti utakmice

10.2.2021.
22:56

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić zabio je drugi gol u pobjedi Seville 2:0 protiv Barcelone u prvoj utakmici polufinala španjolskog Kupa kralja.

Bivši igrač Barcelone kojeg su Katalonci u Andaluziju proteklog ljeta pustili za milijun i pol eura majstorski je pogodio u 85. minuti nakon što je istrčao kontru. Asistirao mu je Torres. Rakitićev pogodak pogledajte OVDJE.

[VIDEO] RAKITIĆ POTEZOM NAKON GOLA BARCELONI POKAZAO KAKAV JE ČOVJEK I SPORTAŠ: /

'Naravno da sam bio sretan, ali...'

Zaslužena pobjeda

Prvi pogodak na utakmici zabio je Kounde u 25. minuti utakmice koju je Sevilla zasluženo pobijedila. Kounde je zabio nakon prodora po desnom boku, gdje je prošao čak trojicu igrača Barcelone, a potom iznenadio vratara Ter Stegena.

Barcelona nije bila pretjerano opasna, Messi se našao u nekoliko dobrih prilika, ali jedan od najboljih nogometaša svih vremena nije imao hladnokrvnosti da završi te akcije.

Barcelonu sad čeka težak posao u uzvratnoj utakmici, na svom Camp Nouu morat će hvatati velik zaostatak.

U drugom polufinalu Levante će u četvrtak navečer igrati protiv Athletic Bilbaa. Uzvratne utakmice polufinala održat će se 3. i 4. ožujka.