[VIDEO] PRIZOR KAKAV VEĆ DUGO NISMO VIDJELI: / Pogledajte kako je izgledalo slavlje Dinama nakon izborenog proljeća u Europi

Dinamo je u Rotterdam doputovao kao jedini klub u Europskoj ligi koji ove sezone nije primio pogodak

3.12.2020.
21:51
Igor Soban/PIXSELL

Nogometaši Dinama osigurali su "europsko proljeće" nakon što su u susretu 5. kola K skupine Europske lige u Rotterdamu pobijedili Feyenoord sa 2-0 i kolo prije kraja natjecanja po skupinama potvrdili prvo mjesto. Strijelci za Dinamo bili su Bruno Petković iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i Lovro Majer u 52. minuti.

Dinamo je u Rotterdam doputovao kao jedini klub u Europskoj ligi koji ove sezone nije primio pogodak. U prva četiri kola "modri" su dohvatili osam bodova uz razliku pogodaka 4-0, a mrežu su uspjeli sačuvati i u Nizozemskoj pa nakon 350 minuta igre hrvatski prvak ima 6-0 razliku pogodaka i 11 bodova.

03.12.2020., Rotterdam - Stadion De Kuip, utakmica 5. kola UEFA Europske lige, Feyenoord - Dinamo. Slavlje u svlacionici Dinama nakon pobjede i prolaska u 16-inu finala Europske lige Photo: Igor Soban/PIXSELL

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici, a kako je to izgledalo pogledajte u videu i slikama ispod.