Vratar hrvatske nogometne reprezentacije, Stipe Pletikosa, odradio je cijelu utakmicu u domaćoj pobjedi svog Rostova protiv Krilja Sovjetova 1:0 u ogledu 26. kola ruskog prvenstva.

1.10.2011.
18:53

Pogodak vrijedan sedme prvenstvene pobjede za Pletikosinu momčad postigao je Smolnikov u 86. minuti. Rostov na ljestvici ruske Premierlige zauzima 10. mjesto s 28 bodova. Josip Knežević, 22-godišnji hrvatski vezni igrač Amkara iz Perma, igrao je na gostovanju svoje momčadi kod Volge do 74. minute. Utakmica je završila rezultatom 0:0. Bio je to prvi ogled u kojem je Amkar vodio crnogorski 43-godišnji stručnjak Miodrag Božović, koji je u četvrtak bio imenovan za novog trenera.

Božović je s momčadi Amkara bio vrlo uspješan 2008. godine. Nakon toga vodio je Moskvu i Dinamo Moskvu. Rostov - Krilja Sovjetov 1:0 Terek Grozni - Spartak Nalčik 0:1 Volga - Amkar Perm 0:0 Redoslijed: 1. Zenit 52 (-1), 2. CSKA Moskva 50 (-1), 3. Dinamo Moskva 47 (-1)...