Nakon hladnog tuša u Osijeku, Hajduk je u nedjelju ujutro odigrao prijatljski susret u Đakovu protiv Croatije i pobijedio s 3:2.

1.9.2013.
18:31

Svi oni koji su nastupili protiv Osijeka dobili su poštedu, tako da je Hajduk igrao u dosta šarenom sastavu.

Igor Tudor je priliku dao igračima koji su u posljednje vrijeme igrali manje, kao i onima koji se kao prinove tek trebaju dokazati. Najviše o svih istaknuli su se dvostruki strijelac Kiš i Thierry Makon N'Loga, koji je zabio sjajan pogodak iz slobodnjaka.

Poveli su Bijeli u 3. minuti pogotkom Kiša, domaćini su izjednačili Grgačevića u 28. minuti, a Splićani su već u 32. imali novo vodstvo. Svoj drugi pogodak zabio je Kiš.

U nastavku su domaćini došli do novog izjednačenja, u 49. minuti zabio je Borko, a najljepši trenutak utakmice dogodio se u 55. minuti kada je N'Loga zabio pravu golčinu iz slobodnjaka.

Kamerunac je na Poljud stigao u utorak, a već je u nedjelju u svom debiju za Hajduk zabio prekrasan pogodak.