U 28. kolu engleskog prvenstva Manchester United je u gostima pregazio Wigan 4:0 i pobjegao Arsenalu na četiri boda prednosti.

27.2.2011.
19:36

Strijelci za uvjerljivo slavlje Manchester United kod Wigana bili su Javier Hernandez (17, 74), Wayne Rooney (84) i Fabio (87).

Aston Villa je kod kuće svladala Blackburn 4:1, a jedini pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić u 81. minuti.

Hrvatski napadač je u igru ušao u 66. minuti umjesto Roque Santa Cruza, a samo petanestak minuta kasnije je s 30 metara, uz malu pomoć suparničkog igrača, prebacio vratara Aston Ville koji nije ni očekivao takav udarac.

Newcastle je pred svojim navijačima remizirao sa Boltonom. Utakmica je završila 1:1, a Ivan Klasnić je cijeli susret proveo na gostujućoj klupi za pričuve.

Wolverhampton je na svom terenu visoko pobijedio Blackpool (4:0), dok je Everton također pred svojim navijačima nadigrao Sunderland golovima Jermainea Beckforda (8, 39).