Prvi ispit u novoj europskoj sezoni nogometaši Tottenhama odradili su na gostovanju kod škotskog Heartsa.

19.8.2011.
12:54

Luka Modrić nije igrao zbog navodne ozljede, a Vedran Ćorluka susret je odgledao s klupe. No, zato je svih 90 minuta na terenu odradio Niko Kranjčar.

Hrvatski veznjak igrao je u sredini terena zajedno s Van der Vaartom i ako je suditi po riječima trenera Redknappa igrao je fantastično.

"Niko je bio sjajan u sredini terena na kojoj ga nisam baš često koristio. U tandemu s Van der Vaartom izgledao je briljantno", izjavio je strateg Spursa.

Postoji li mogućnost da će s Lukinim odlaskom, Niko dobiti veću minutažu u momčadi s White Hart Lanea?

Inače, Tottenham je pobijedio Hearts rezultatom 5:0. Već u petoj minuti mrežu domaćina načeo je Van der Vaart, seriju je u 13. nastavio Defoe, a konačan rezultat poluvremena postavio je Livermore u 28.

U drugom dijelu Spursi su još dva puta zatresli škotsku mrežu, u 63. minuti pogodio je Bale, da bi konačan rezultat postavio Lennon u 78.