KAKO JE OVO USPIO? / VIDEO Bizaran promašaj napadača od 100 milijuna eura: Nećete vjerojati kakvu je šansu propustio

Napoli ima tri boda više, a prvu utakmicu je dobio 4-1. Ajax je treći s tri boda, dok je Rangers na nuli

27.10.2022.
10:06
screenshot Twitter

Napoli je slavio protiv Rangersa, a u drugom susretu skupine, Liverpool je istim ishodom porazio Ajax. Domaćin je otvorio utakmicu sjajnom prilikom Stevena Berghuisa u trećoj minuti, međutim nije imao sreće, pogodio je desnu stativu. Redsi su poveli u 42. minuti. Jordan Henderson je nabacio u šesnaesterac, a loptu je dočekao Mohamed Salah pogodivši u donji desni kut.

BOLNA PROŠLOST /

Dinamov negativan niz je još uvijek najgori u povijesti Lige prvaka, no uskoro bi mogao biti srušen

Ovo se ne viđa svaki dan

Samo dvije minute kasnije moglo je biti i 2-0, no Darwin Nunez nije iskoristio veliku šansu, pogodio je lijevu stativu. To je bilo teže promašiti nego zabiti, ali Urugvajac je uspio propustiti veliku priliku. Napoli i Liverpool idu dalje, a u zadnjem kolu će na Anfieldu odlučiti o pobjedniku skupine. Napoli ima tri boda više, a prvu utakmicu je dobio 4-1. Ajax je treći s tri boda, dok je Rangers na nuli.