[VIDEO] NAKON IZBACIVANJA LIVERPOOLA ATLETICOV PRGAVAC KAŠLJAO PREMA NOVINARIMA: / Njemu je koronavirus samo šala?

Poslije utakmice napadač je svoju predstavu izveo u miks zoni

12.3.2020.
9:20
PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP / Profimedia

Atletico Madrid je u srijedu u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka na Anfieldu slavio protiv europskog prvaka Liverpoola nakon produžetaka sa 3-2 čime je potvrdio pobjedu 1-0 iz prve utakmice.

LIVERPOOL - ATLETICO 2:3 (UKUPNO 2:4): /

Rojiblancosi nakon neviđene drame na Anfieldu u četvrtfinalu LP

Redsi su nakon 90 minuta pobijedili sa 1-0 izjednačivši rezultat iz prve utakmice, a u sjajnom produžetku vidjeli smo još četiri gola za konačno slavlje Španjolaca. U junaka se prometnuo Marco Llorente koji je zabio dva gola za "Los Colchonerose" (97, 105), a među strijelce se upisao i Alvaro Morata (120+1). Golove za Liverpool zabili su Georginio Wijnaldum (43) i Firmino (94).

S osmjehom na licu

Napadač Atletica Diego Costa poznat je kao osebujan lik s čudnim smislom za humor, a u Liverpoolu je bio na terenu do 56. minute. Nije se istaknuo potezima na travnjaku, ali zato je napravio pravi show nakon utakmice.

Costa je nakon susreta prošao pored novinara u miks zoni i s osmjehom na licu glumio da kašlje, insinuirajući simptome koronavirusa.