7.5.2011.
23:14

Gosti su do vodstva na White Hart Laneu u 36. kolu Premiershipa stigli u 76. minuti nakon penala kojeg je skrivio vratar Gomes, a precizno ga je izveo Adam.

Tottenham je do boda uspio doći minutu prije kraja nakon što je Modrić dodao loptu Defoeu.

Spursi tako tri kola prije kraja zaostaju šest bodova za Cityjem, koji drži četvrto mjesto unatoč porazu od Evertona (2:1), a u utorak ih očekuje međusobni dvoboj u Manchesteru.

Bolton je na domaćem terenu izgubio od Sunderlanda s 2:1, a pogodak za domaćina postigao je Ivan Klasnić u 87. minuti, 11 minuta nakon ulaska u igru. Gosti su poveli u posljednjim sekundama prvog dijela preko Zendena, a vrijedna tri boda u borbi za ostanak u ligi osigurao je Muntari u posljednjoj minuti utakmice.

U nedjelju se igra i veliki derbi između Manchester Uniteda i Chelseaja koji bi mogao odlučiti prvaka Engleske. Crveni vragovi čekaju branitelje naslova iz Londona s tri boda prednosti.

Everton - Manchester City 2:1 Bolton - Sunderland 1:2 Aston Villa - Wigan 1:1 Newcastle - Birmingham 2:1 West Ham - Blackburn 1:1 Tottenham - Blackpool 1:1 Manchester United - Chelsea 2:1 Stoke City - Arsenal 3:1 Wolverhampton - WBA 3:1 Ponedjeljak: Fulham - Liverpool

Redoslijed: 1. Manchester United 76 bodova, 2. Chelsea 70, 3. Arsenal 67, 4. Manchester City 62, 5. Tottenham 56...