VIDEO, MILAN UVJERLJIV NA GOSTOVANJU U FERRARI: / Rossoneri se približili mjestima koja vode u Europu, dva gola Cutronea

10.2.2018.
17:19

U susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju u Ferrari uvjerljivo pobijedio SPAL 4-0 produživši niz bez poraza na šest utakmica.

Milan je rutinski stigao do četvrte pobjede u posljednjih pet kola. Pitanje pobjednika niti jednog trenutka nije bilo upitno, a gosti su poveli već u drugoj minuti golom Patricka Cutronea. Isti je igrač u 65. minuti zabio za 2-0, a do kraja susreta među strijelce su se upisali i Lucas Biglia (73) i Fabio Borini (90).

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić nije nastupio za gostujući sastav zbog ozljede prepone, dok je za SPAL cijeli susret igrao Lorenco Šimić.

Milan trenutačno zauzima sedmo mjesto na ljestvici sa 38 bodova, dok je SPAL i dalje u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 17 bodova.