U susretu 27. kola talijanskog prvenstva Udinese je na gostovanju deklasirao Palermo sa 7:0 ostvarivši jednu od najvećih gostujućih pobjeda u povijesti talijanskog nogometa.

27.2.2011.
23:39

Gosti su već u prvom poluvremenu zabili pet golova, a u nastavku utakmice još dva. Četiri gola je zabio Alexis Sanchez, a tri Antonio Di Natale.

Debakl domaćina upotpunila su i dva crvena kartona - u 39. minuti je isključen Slovenac Armin Bačinović, a u 59. minuti Matteo Darmian.

Roma je doživjela novi neuspjeh. Na Olimpicu je odigrala 2:2 protiv Parme nakon što je do 75. minute vodila 2:0 golovima Francesca Tottija (19-11m) i Juana (36). U nastavku utakmice Amauri je golovima u 75. i 79. minuti spasio goste poraza.

Inter je na gostovanju pobijedio Sampdoriu 2:0 i probio se na drugo mjesto ljestvice. Golove za goste zabili su Sneijder u 73. minuti i Eto'o u sudačkoj nadoknadi.

Cagliari je pobijedio Lazio 1:0, a identičnim rezultatom je Cesena slavila protiv Chieva. Igor Budan nije nastupio za Cesenu.