U 32. kolu njemačke nogometne lige Wolfsburg je u gostima u Bremenu pobijedio Werder sa 1:0.

30.4.2011.
1:13

Wolfsburgu je pobjedu osigurao Riether u 22. minuti, a Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu i bio je jedan od boljih igrača u gostujućoj momčadi.

Hrvatski je reprezentativac još jednom pokazao da trenutačno igra u dobroj formi. Iako ovaj put nije zabio, Mandžukić je bio vrlo prodoran i stalno je prijetio Werderovom vrataru Timu Wieseu, a dobio je žuti karton zbog prigovora.

U posljednjoj minuti utakmice Mandžukić je srušen u kaznenom prostoru Werdera, ali se sucu nije učinilo da je to bio prekršaj za najstrožu kaznu. Wolfsburgu će ova pobjeda i te kako dobro doći u borbi za ostanak u elitnom društvu.

U drugom susretu Kaiserslautern je pobijedio St. Pauli sa 2:0. Strijelci su bili Tiffert (28) i Abel (68). Hrvatski reprezentativac Srđan Lakić igrao je cijeli susret u pobjedničkom sastavu.