[VIDEO] KAKAV POGODAK ANDREJA KRAMARIĆA: / Vatreni zabio majstorski iz voleja, ovo ne može izvesti baš svatko

19.12.2020.
17:29
Screenshot

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić pokazao je da je nakon povratka od ozljede i pauze zbog koronavirusa u dobroj golgeterskoj formi.

Krama je u 75. minuti utakmice protiv Borussije Mönchengladbach sjajnim volejem pogodio mrežu domaćina te tako pokrenuo preokret koji je na kraju rezultirao pobjedom njegove momčadi. Bio je to njegov deveti gol u Bundesligi ove sezone.

S desne strane mu je ubacio Bebou, a on se našao u savršenoj poziciji te majstorski stisnuo loptu volejem. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Inače, prvi pogodak na utakmici zabio je Stindl iz penala u 34. minuti, a pobjedu je Hoffenheimu donio Ryan Sessegnon u 86. minuti.

ANTE REBIĆ NA METI TALIJANA: /

Vatreni dobio ogromnu javnu kritiku, jednu stvar mu jako zamjeraju

Remi Leipziga

RB Leipzig je propustio priliku privremeno zasjesti na vrh, jer je na domaćem terenu odigrao samo 0:0 protiv Koelna.

Schalke je i 29. utakmicu zaredom ostao bez pobjede u Bundesligi. U Veltins Areni se osladila Arminia zahvaljujući pogotku Klosa (53'). Momčadi iz Gelsenkirchena nije pomogla ni trenerska smjena, povratak Huuba Stevensa na klupu koja je postala "ukleta".

Werder je do pobjede u Mainzu došao u 90. minuti pogotkom Dinkcija, a iznimno uspješnu subotu za goste okrunio je i Eintrach koji je sa 2:0 slavio u Augsburgu. Momčad iz Frankfurta povela je autogolom Frambergera (53'), a konačnih 2:0 postavio je Ilsanker (87').

Od 18.30 sati na rasporedu je derbi 13. kola u kojem vodeći Bayer u Leverkusenu dočekuje Bayern u dvoboju za prvo mjesto nakon 13. kola.