Aktualni prvak Francuske PSG je u četvrtfinalu francuskog Liga kupa s 1:0 pobijedio Saint-Etienne, zahvaljujući sjajnom golu prsima Zlatana Ibrahimovića u 72. minuti.

14.1.2015.
8:36

Gol sjajnog švedskog napadača Zlatana Ibrahimovića u 72. minuti, kojim je PSG protiv Saint-Etiennea izborio polufinale francuskog Liga kupa, izazvao je prekid utakmice.

Naime, Ibra je sjajan gol postigao prsima, domaći navijači su smatrali kako lopta nije prešla gol liniju, te da je vratar Saint - Etiennea obranio udarac, iako se na usporenoj snimci vidi kako je pogodak bio regularan.

Domaći navijači su, stoga, zasuli suce za raznim projektilima, i susret je bio prekinut na 15 minuta. Suci su se nakon prekida vratili na travnjak, i utakmica se do kraja nije prekidala.

Inače, ovo je bio Ibrahimovićev 14 gol u 18 odigranih utakmica ove sezone.